Organisasjon

Dette er vi som jobber i Medac Skandinavia.
Du må gjerne kontakte oss.

SWEDEN/SCANDINAVIA

Albert Elverdam-Mattsson
General Manager
Scandinavia
E-mail: a.elverdammattsson@medac.se

Mette Hurup
Executive Assistant
Scandinavia
E-mail: m.hurup@medac.se

Stefan Olsen
Finance & Business Intelligence Manager
Scandinavia
E-mail: s.olsen@medac.se

Charlotta Melén
Head of Commercial & Supply Chain
Scandinavia
E-mail: c.melen@medac.se

Nesrin van den Burg
Supply Chain & Masterdata Manager
Scandinavia
E-mail: n.vandenburg@medac.se

Linda Karlsson
Sr. Supply Chain Manager
Scandinavia
E-mail: l.karlsson@medac.se

Johanna Lövborg
Country Lead Sweden / Director, Scientific Marketing
MSc Pharm
Scandinavia
E-mail: j.lovborg(at)medac.se

Peter Alnemo
Sr. Quality and Regulatory Affairs Manager / RP
Scandinavia
E-mail: p.alnemo@medac.se

Samira Nyman
Product Manager, Autoimmune
Scandinavia
E-mail: s.nyman@medac.se

Peter Larsson
Sr. Product Manager,
Oncology / Hematology
Scandinavia
E-mail: p.larsson@medac.se

Charlotta Andersson
Product Manager, Urology
Scandinavia
E-mail: c.andersson@medac.se

Jörgen Ahlmén
Key Account Manager, Urology/Rheumatology
Sweden
E-mail: j.ahlmen@medac.se

Jennie Johansson
Marketing Assistant
Scandinavia
E-mail: j.johansson@medac.se

NORWAY

Ole Gandrud
Country Lead
Norway & Denmark
E-mail: o.gandrud@medac.no

Øyvind Martin Wurschmidt
Sr. Key Account Manager, Urology
Norway
E-mail: o.wurschmidt@medac.no

Anne-Kristin Stensvold Persia
Sr. Key Account Manager, Rheumatology / Dermatology
Norway
E-mail: a.persia@medac.no

DENMARK

Henrik Lykkeby Jacobsen
Sr. Key Account Manager
Denmark
E-mail: h.lykkeby@medac.dk