medacs produktansvarlige

Finn din nærmeste produktansvarlig hos medac.

Har du andre spørsmål enn produktspørsmål, finner du kontaktopplysninger til hele organisasjonen her.

Nordic
Johanna Lövborg
Nordic Director Marketing & Medical
E-mail: j.lovborg@medac.se

Ole Gandrud
Director Sales, Scandinavia
E-mail: o.gandrud@medac.no

Charlotta Andersson
Nordic Brand Lead Urology
E-mail: c.andersson@medac.se

Jörgen Ahlmén
Nordic Brand Lead Oncology
E-mail: j.ahlmen@medac.se

Samira Nyman
Nordic Brand Lead Autoimmune
E-mail: s.nyman@medac.se

Kirsi Säynäjäkangas
Nordic Brand Lead Hematology
E-mail: k.saynajakangas@medac.fi

Norway
Øyvind Martin Wurschmidt
Field Product Manager Urology
E-mail: o.wurschmidt@medac.no

Anne-Kristin Stensvold Persia
Field Product Manager Autoimmune
E-mail: a.persia@medac.no

Denmark
Henrik Lykkeby Jacobsen
Field Product Manager Urology
E-mail: h.lykkeby@medac.dk

Christine van Wyhe-Storgaard
Field Product Manager Autoimmune
E-mail: c.vanwyhestorgaard@medac.dk

Sweden
Anita Rappich
Field Product Manager Autoimmune, Sweden
E-mail: a.rappich@medac.se

Finland
Tuula Katajarinne
Director Sales & Administration, Finland
E-mail: t.katajarinne@medac.fi

Tarja Virkamäki
Field Product Manager Autoimmune, South Finland
E-mail: t.virkamaki@medac.fi

Hilkka Tuohino
Field Product Manager Autoimmune, East Finland
E-mail: h.tuohino@medac.fi

Timo Leino
Field Product Manager Autoimmune, West Finland
E-mail: t.leino@medac.fi